O firme

Už sa mi nedostalo možnosti budovať svedomitou prácou socializmus v našej milovanej vlasti a tak som si po ukončení štúdií na Stavebnej fakulte STÚ vypočítavo, z dôvodu skrátenia vojenskej služby, založil v roku 1991 firmu. Tak sa mi po veľa rokov dostalo možnosti, svedomitou prácou budovať kapitalizmus v našej milovanej vlasti.
 
Zákazníci neprestávali chodiť a tak sa s novými požiadavkami menil a dopĺňal sortiment výrobkov. Ako prvá na Slovensku začala moja firma vyrábať balustrády. V mnohých variáciach sa stali našim hlavným výrobným prvkom. Za 22 rokov sme vyrobili a namontovali desiatky kilometrov balustrád, vyrobili stovky ton ostatného betónového sortimentu.
 
Nič tak neubíja ducha a zručnosť ako sériová výroba.
 
Preto sa okrem balustrád dnes firma zameriava na výrobu atypických stavebných a dekoračných prvkov. Ak chcete do záhrady somárika s košíkmi na kvety, nepomôžem Vám. Ak ste originálnejší, budem sa vám venovať.
 
Neviem prečo ľudia kliknú na odkaz O firme, aby ju spoznali? Nemyslím, že by sme hociakú cez tento odkaz spoznali, tu sa nezdary neuvádzajú, je to len lacná reklama. Ja som Vás snáď trochu pobavil.
 
Ďakujem za Váš čas.